יש היבואו ויגידו כי מלחמות לייזר, לייזר טאג וחדרי אקשן הינם טרנד עכשווי ההולך ומתגבר, אך למעשה ההיפך הוא הנכון כאשר לייזר טאג קיים כבר מעל 20 שנים. כשמדברים על אירועים כגון ימי הולדת, קבוצות גדולות וגם משחקים עבור מספר מועט של אנשים, אין ספק כי משחקי לייזר טאג הם בחירה מעולה שמבטיחה להשאיר אצלכם חווית ארוע מושלמת.

בדומה למלחמות הפיינטבול הותיקות, מדובר בארועים רבי משתתפים.
אולם בשונה ממלחמות הפיינטבול שאנו מכירים, קרבות לייזר טאג אינם מלכלכים את הביגוד ואינם כוללים פגיעה ממשית ופיזית של כדורי צבע בגוף.

באפשרותכם לקיים אירוע רב משתתפים אשר מכיל קבוצות של 6 אנשים ומעלה, בו תוכלו להילחם אחד כנגד השני במלחמות וקרבות לייזר תוך כדי סיור בחדרי אקשן.

קרבות לייזר טאג מאושרים על ידי מכון התקנים ולא קיים חשש מפגיעה כך שתוכלו להנות מחוויה מקסימלית וכמובן לא לדאוג כי נזק כזה או אחר ייגרם לכם או לילדיכם.

עבור מי מהאוכלוסיה משחקי לייזר טאג מיועדים
ובכן, אין ספק כי ילדים וגם מתבגרים מאוד אוהבים את אופי המשחק המוצע בלייזר טאג וחדרי אקשן למיניהם. אך לטעמנו, הילד הפנימי של אף אחד מאיתנו לעולם לא הולך לאיבוד ואנחנו יותר ויותר נתקלים במקרים בהם אנשים בכלל הגילאים ושכבות האוכלוסיה נהנים ממשחקי לייזר טאג בחדרי אקשן.

במידה וחשקה נפשכם בלקיים ארוע רב משתתפים במקום עבודתכם, אנו ממליצים לכם לשקול לקיים אותו אצלנו. אין ספק כי תספקו לצוות שלכם ארוע מגבש מאוד אשר ישאיר טעם אצלהם לזמן ממושך.
ניתן לקבוע מראש על מנת לקיים ארוע פרטי ובכך לסגור עבור משתתפי הארוע שלכם חדר פרטי.


האם יש הגבלות כלשהן
משחקי וקרבות הלייזר טאג מיועדים לגילאי 7 ומעלה וחובה על המשתתפים הלוחמים להיות בגובה מינימלי של כ-1.20. מעבר לכך, לא קיימות הגבלות ומשחקי לייזר טאג מיועדים עבור בילוי קבוצתי, ארועים משפחתיים, ארועי עבודה וצוות ועוד.

איך הספירה מתבצעת וכיצד יודעים מי מוביל או ניצח
במהלך קרב הלייזר הטאג, תספגו פגיעות על ידי קרני לייזר אינפרה אדומות. במקביל, גם תפגעו באויביכם מהקבוצה היריבה וכל הפגיעות הללו נספרות באופן דיגיטלי ומדויק כך שבסיום המשחק, כל קבוצה מסוגלת לראות את המיקומים והפגיעות השונות.
על גבי האפודה שתלבשו (אשר, באופן משמעותי, פחות מסורבלת מאפודות הפיינטבול) ממוקמים חיישנים שונים ובעת פגיעת קרני הלייזר בהם, הניקוד ייספר וכך גם סוג הפגיעה (ניתן לפגוע באזורים שונים בגוף כגון פגיעות כתף, בטן, גב).

בסיום המחשק אתם תצאו מחדר האקשן מתוחי חיוך מאוזן לאוזן ותתווכחו, בהליצות הדעת, מי הוביל את המערכה.

קרבות הלייזר טאג מתאפיינים ביתרון על פני בילויים קבוצתיים אחרים.
מתוך כך וקרבות הלייזר מתבצעים בחדרי אקשן סגורים, אינכם תלויים בחסדי מזג האוויר וסוגיית החום והקור נמנעים ממכם לגמרי בכדי ליצור אווירה מושלמת של גיבוש.