הרשו לנו להזמין אתכם למשחקי לייזר טאג, משחק מקטגוריית חדרי אקשן המספקים חוויית משחק מלאת אדרנלין לכל המשתתפים. לייזר טאג הוא משחק תפקידים בדומה לסימולציית לחימה הדורשת טקטיקה ועבודת צוות לצורך השגת המטרה. משחקי לייזר טאג הם משחקים פופולריים מאוד המאפשרים למשתמשים להשתתף בסימולציית שדה קרב, אך בתנאים בטוחים אשר אינם מסכנים אף אחד מהמשתתפים. הנשקים המתוחכמים הם רובי לייזר הפועלים בטכנולוגיית אינפרא אדום ואינם מסכנים את המשתתפים.

חדרי אקשן כיצד עובד הלייזר טאג

לצורך משחק הלייזר טאג המשתתפים מצוידים ברובי לייזר וחיישנים אותם הם עונדים על גופם. כאשר יורים ברובה הלייזר טאג, תפקיד החיישנים שעל גוף היריב לזהות את הפגיעה. הפגיעה של האינפרא אדום אינה כואבת ואינה מסוכנת, למעשה היא אינה מורגשת כאשר שחקן פוגע במטרה (שחקן האויב) הנשק אשר נמצא בידו מהבהב ומאשר לו את הפגיעה, הנפגע מפסיד ”חיים“ דומה למשחקי מחשב. משחקי לייזר טאג, לא רק שאינם כואבים, הם גם אינם מלכלכים כמו במשחקי כדורי הצבע (פיינטבול).

המשחק עמו מחולק לכמה מערכות, כאשר בכל מערכה ישנה משימת לייזר טאג אחרת. בין כל מערכה למערכה לשחקנים ישנה הזדמנות להפיק לקחים, ממש כמו בסימולציה צבאית, ולחלק את התפקידים השונים של השחקנים בזירת הלייזר טאג.

פעילות בעלת ערך מוסף

חדרי אקשן בהם משחקים בלייזר טאג הם לא רק משחק מהנה ומלא אדרנלין. הלייזר טאג מעניק למשתתפיו הרבה מאוד ערך מוסף. לצורך השגת המטרות והניצחון במשחק יש צורך בשני דברים בסיסיים חשיבה טקטית ואסטרטגית ועבודת צוות. מסיבות אלו בדיוק חדרי אקשן הם מקום מעולה לתרגול כישורים אלו. כלומר אלו המגיעים לשחק במשחקי לייזר, לא רק נהנים מהחוויה, אלא גם זוכים בהזדמנות לפתח את כישורי המנהיגות, החשיבה הטקטית ועבודת הצוות. מסיבה זו משחקי לייזר טאג משלבים היטב בפעילויות העשרה לעובדים ויכולים להיות בילוי מעולה לימי כייף וימי גיבוש לעובדים. הם תורמים לפיתוח עבודת הצוות, זה מתחיל במשחק וממשיך גם לפעילות במקומות העבודה.

 

אנו מזמינים אתכם לחדרי אקשן העושים שימוש בלייזר טאג; חדרי אקשן מעניקים לכם חווית משחק מרגשת ומהנה. הם מתאימים לקבוצות מכל הגילים, מבני נוער וילדים ועד מבוגרים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזמין מקום ולהגיע עם בגדים נוחים, נעלי ספורט ואנרגיות חיוביות.

להתראות בקרוב בלייזר טאג!